Hakkımızda

Herbalife, sağlıklı yaşamın herkesin hakkı olduğu düşüncesiyle hareket eder ve çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirir.

Hakkımızda

1980 yılında ABD’de başladığı yürüyüşünde bilimin rehberliğinde gün geçtikçe gelişerek dünyanın dört bir yanına yayılan Herbalife, günümüze geldiğimizde hisseleri New York Borsasında işlem gören kocaman bir organizasyon halini almıştır. Doğrudan satış konusunda dünya devleri arasındaki yerini alan ve kilo kontrolü, takviye edici gıdalar ile kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90’ın üzerinde ülkede gerçekleştiren Herbalife doğal ve sağlık yaşam alışkanlıkları edinmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi konumundadır.

Kaliteli Hizmet Politikası

Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998 tarihinde start veren Herbalife, hizmet politikasının odak noktasına bilimi yerleştirmektedir. Bu doğrultuda Herbalife iç ve dış beslenme ürünleri, Herbalife Beslenme Emstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu’nda yer alan Nobel Ödülü sahibi bilim insanlarının yürütmüş olduğu ortak çalışmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Geliştirilen ürünler, yapılan klinik çalışmalarla test edilip insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmadığı kanıtlandıktan sonra sizlere ulaşmaktadır.

Doğrudan satış yoluyla ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunan Herbalife, dinamik satış ağı, kurduğu kusursuz sistem ve her biri sağlıklı yaşam için kritik öneme haiz muhteşem ürünleri ile faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de yaşam kalitenizi yükseltebilmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Herbalife Misyonu

Herbalife, sağlıklı yaşamın herkesin hakkı olduğu düşüncesiyle hareket eder ve çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirir. Bu açıdan Herbalife’ın misyonu; kilo kontrol programları, kişisel bakım ürünleri ve destekleyici gıdaları Türkiye’nin her yerinde yaşayan insanların hizmetine sunabilmektir.

Herbalife Vizyonu

Yenilikçi, akılcı, ilkeli, bilim temelli ve sorumlu yaklaşımıyla Herbalife, tüm dünyada doğrudan satış yoluyla işleyen bitkisel ve doğal içerikli ürün pazarında lider olmayı kendisine vizyonu olarak belirlemiştir. 1980’den günümüze kadar bu vizyon uyarınca ilerleyen sistem, bundan sonra da bu çerçevede yürütülecektir.

Herbalife Ürünleri

Dünyanın dört bir yanındaki sağlıklı yaşam tutkunlarına Herbalife kalitesi ve güveniyle ulaşan ürünler, son derece geniş bir portföy üzerine oturtulmuştur. Temel itibariyle:

  • Aşağı ve Yukarı Kilo Kontrol Ürünleri,
  • Aktif Yaşam Ürünleri,
  • Takviye Edici Gıdalar ve
  • Kişisel Bakım Ürünleri şeklinde tasarlanan Herbalife ürünleri sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmektedir.

Herbalife ürün perspektifinde büyük önem arz eden Kilo Kontrol Programları ürünleri, kilosunu kontrol altına alarak sağlıklı ve zinde bir hayata kavuşmak isteyenlerin yüzünü güldüren içeriklerdir. Bu konuda özellikle tüm Türkiye’de satış rekorları kıran, herkesin birbirine şiddetle tavsiye ettiği, sizlerin arasında bilinen adı Herbalife Mama olan Formül 1 Besleyici Shake Karışım, içeriği dolayısıyla ön plana çıkmaktadır. Gerek aşağı kilo kontrol, gerekse yukarı kilo kontrol programlarında etkin bir şekilde kullanılmaya uygun olan bu ürün, protein ve temel besin maddelerinin birleşiminden oluşan son derece lezzetli bir öğündür. Üstelik çikolatalı ve fındıklı çeşitleriyle sağlık ve damak tadını da bir arada sunmaktadır.

Egzersizlerinizi ve spor aktivitelerinizi çok daha faydalı hale getirme fikri kulağa hoş geliyor, değil mi? O halde Herbalife ürün yelpazesinin değerli üyeleri olan ve egzersizleriniz öncesinde, sırasında ve sonrasında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz H24 Serisi ve Herbalife H³0 Pro İzotonik İçecek sizleri fazlasıyla tatmin edecek.

Sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda vücudumuzda üretilmeyen vitamin ve mineralleri dışarıdan almamız gerekmektedir. Siz de söz konusu vitamin ve mineralleri doğallıktan şaşmadan almak istiyorsanız Herbalife Niteworks, Herbalifeline, Herbalife Tangkuei, Herbalife Xtra-Cal, Thermo Complete, Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet ve Herbalife Liftoff sizlere ilaç gibi gelecek.

Beslenmemizi hallettik; peki, ya kişisel temizliğimiz ve kişisel bakımımız? Herbalife’ın sizlere bu konuda da doğallığı ve bitkisel içeriği onaylanmış teklifleri bulunmaktadır. Bu konuda bilhassa güçlendirici şampuan ve saç kremi, el ve vücut şampuanı, banyo ve vücut sabunu, el ve vücut losyonu, yüz maskesi, yüz temizleme jeli, tonik, çizgi azaltıcı serum, göz jeli ve kremi kişisel bakımını bitkisel yollarla yapmak isteyenler için biçilmiş kaftandır.

Herbalife Sipariş

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Herbalife, doğrudan satış yoluyla çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu sebeple incelemiş olduğunuz ürünlerimizi edinmek istediğinizde bizlere telefon ve internet vasıtasıyla direkt olarak ulaşabilir; siparişlerinizi bize iletebilirsiniz. Telefon yoluyla 7 gün 24 saat bizlere ulaştığınızda müşteri temsilcilerimizin size özel olarak sunacağı çözüm önerilerini dinleyerek siparişlerinizi belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden online olarak da bizlere iletebilirsiniz. Üstüne üstlük vermiş olduğunuz siparişlerin ödemelerini dilerseniz kapıda ödeme seçeneğiyle nakit ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Sürekli Destek

Gerek beslenme, gerek kilo kontrol programları, gerekse kişisel bakım ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğinizde ya da yaşam alışkanlıklarınızı değiştirme noktasında kendinizi hazır hissettiğinizde başarılı olabilmeniz için atacağınız her adımda sizlerin yanında olacağız; her aşamada sizlere gereken desteği vereceğiz.

ACIBADEM MAHALLESİ, AHMEDİYE MAHALLESİ, ALTUNİZADE MAHALLESİ, AZİZ MAHMUT HÜDAYİ MAHALLESİ, BAHÇELİEVLER MAHALLESİ, BARBAROS MAHALLESİ, BEYLERBEYİ MAHALLESİ, BULGURLU MAHALLESİ,BURHANİYE MAHALLESİ, CUMHURİYET MAHALLESİ, ÇENGELKÖY MAHALLESİ, FERAH MAHALLESİ, GÜZELTEPE MAHALLESİ, İCADİYE MAHALLESİ, KANDİLLİ MAHALLESİ, KISIKLI MAHALLESİ, KİRAZLITEPE MAHALLESİ, KULELİ MAHALLESİ, KUZGUNCUK MAHALLESİ, KÜÇÜK ÇAMLICA MAHALLESİ, KÜÇÜKSU MAHALLESİ, KÜPLÜCE MAHALLESİ, MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ, MİMAR SİNAN MAHALLESİ, MURATREİS MAHALLESİ, SALACAK MAHALLESİ, SELAMİ ALİ MAHALLESİ, SELİMİYE MAHALLESİ, SULTANTEPE MAHALLESİ, ÜNALAN MAHALLESİ, VALİDE-İ ATİK MAHALLESİ,YAVUZTÜRK MAHALLESİ, ZEYNEP KAMİL MAHALLESİ, hörbilayf set, Çengelköy, Üsküdar Güzeltepe Herbalife herbalife orjinal, Çengelköy, Üsküdar Güzeltepe herbalife üye ol, Çengelköy, Üsküdar Güzeltepe herbalife üye olmak, Çengelköy, Üsküdar herbalife aylık paket fiyatı, Çengelköy, Üsküdar hörbilayf zayıflama, Çengelköy, Üsküdar hörbilayf zayıflama ürünleri, Çengelköy, Üsküdar herbalife paket, herbalife shake, Herbalife zayıflama paketi, Kilo alma paketi

Herbalife Zararları | Herbalife Satış Noktaları | Konya Herbalife Siparişi | izmir herbalife siparişi | herbalife | güzide ile fitkal | çengelköy herbalife

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla